Kosimesnadno
Nákupní košík 0 položek   0.00kč
Vítejte, návštěvníku! Přejete si přihlásit se?

O nás

Vážení sekáči!

"V létě roku 2004 jsem byl z toho frustrován a rozhořčen, kosy jsem si ničil při naklepávání i kosení, moc mi to nešlo. Mušky i další hmyz mě navíc stále kousaly, bolelo to všechny a žádná zábava to nebyla. Přesto jsem věřil tomu, že existuje určitě nějaký lepší způsob, akorát jsem ho prostě neznal, a tak začalo pátrání. Teď v roce 2008 seču snadno, jsem uvolněný, těší mě, jak si tráva poslušně lehá k mým nohám. Uvědomil jsem si, že mušky a další hmyz mě v těchto dnech spíš lechtají, nad čímž se jen usmívám", říká hlavní sekáč v naší rodině.

Jakožto odhodlaní uživatelé kosy jsme se rozhodli podělit se o své nadšení a stále se rozvíjející znalosti o kose se širší veřejností a započali rodinné podnikání s názvem "Kosíme snadno".

Našim cílem je poskytovat kvalitní kosy, kosiště a ostatní důležitou výbavu. Ovšem žádá část nástroje není sama o sobě kouzelná- jde zde spíše o dobrou souhru všeho včetně určitých schopností sekáče, které mají za výsledek kosu, o níž se dá říci, že "seče snadno". Z tohoto důvodu rovněž nabízíme kurzy a video.

Mnoho štěstí s kosou!
Rodina Dudmanových
Vaše IP adresa je: 54.224.187.45
Copyright © 2017 www.kosimesnadno.cz. Powered by Zen Cart